top of page

הפקת סרטי תדמית - הדרך המקצועית לחשיפת העסק שלכם


מכבי בסטודיו אנריל

סרטי תדמית הפכו מזמן למרכיב אינטגרלי מאמצעי השיווק של חברות וארגונים. מדובר בסרטים המאפשרים לפנות אל קהל היעד בצורה מהירה, משכנעת וברורה על מנת להציג את הארגון עצמו, מוצר או שירות קיים או חדש, להטמיע מסרים, לעורר הזדהות עם המותג ולבדלו ממתחרים.


את הסרטונים ניתן להציג בקשת רחבה של פלטפורמות, באינטרנט וברשתות החברתיות, בנקודות מכירה ובתערוכות, באירועי חברה ובמשרדה, ובמקומות רבים נוספים בהתאם לצרכים ולמטרות. יתר על כן, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות של ימינו, הפקת סרטי תדמית ניתנת לביצוע באופן מהיר יותר מבעבר, במחירים נוחים יותר ועם תוצרים מרשימים, מדויקים ומעוררי השתאות.


הפקת סרטוני תדמית לעסק – חשיבותה של מקצוענות


יש להבין כי סרטוני תדמית לעסק הם חלון הראווה לפועלו, שירותיו, מוצריו, ערכיו ועוד הרבה מעבר מכך. לכן, את הפקת הסרטונים יש לבצע עם גורם מנוסה ומקצועי בתוך אולפן גרין סקרין המצויד בטכנולוגיות מתקדמות. חשוב לזכור כי סרטון בו מעגלים פינות, או שמופק באופן שאינו שלם ומושלם, עלול ליצור דווקא פגיעה תדמיתית בחברה. פשוט, כי איכות נמוכה של סרט תדמית מעידה בעיני הצופים על איכות העסק עצמו, מוצריו ושירותיו.


לעומת זאת, סרטון תדמית המופק באופן מקצועי A – Z עם גורם שמאחוריו הפקות רבות בתחום, ישרת באופן מדויק את יעדיו. יהיה זה סרטון חווייתי המייצר באופן מהיר את הרגשות והתחושות שמעוניינים להעביר, ואת ההנעה לפעולה המבוקשת. כמו כן, יהיה זה סרט המבוסס על תמהיל מוצלח של מידע אודות מוצר, שירות או העסק עצמו, לפי הגדרות מדויקות של קהל היעד, ובשילוב עריכה מקצועית על כלל היבטיה.


על מנת להשיג זאת, הפקת סרטי תדמית באולפן מסך ירוק מבוססת על תהליך מסודר בן מספר שלבים.


כיצד מפיקים סרטי תדמית?


תהליך ההפקה באולפן גרין סקרין משתנה בין עסקים, שכן כל אחד מהם הוא עולם ומלואו. יחד עם זאת, קיימים מספר שלבים מסודרים החוזרים במרבית המקרים.


על קצה המזלג, התהליך מתחיל באפיון והגדרות של הארגון עצמו, הקהלים שלו, השירות או המוצר, וכן של יעדי הסרטון. למשל, יש הבדל בין סרט המיועד להצגה בתערוכה, סרטון לגיוס משקיעים או לקידום ברשת, סרטון למוצר או לשוק חדש, וכן הלאה.


בהתאם להגדרות עוברים לבחירה של הקונספט עבור הסרטון, למשל שילוב של עובדים ומנהלים מהעסק, סרטון רציני או משעשע, וכדומה. כעת גם אוספים חומרי גלם רלוונטיים כמו צילומים מאתר העסק, טקסטים וסרטוני מוצרים. לאחר מכן ממשיכים אל כתיבת התסריט ואחרי אישורו ממשיכים אל ימי הצילום, המשלבים לפי צורך טכנולוגיות מתקדמות כמו מציאות רבודה.


עם תום הצילומים מתחיל שלב העריכה, הנקרא פוסט פרודקשן, בו נעזרים בתוכנות ייעודיות ומשלבים בהתאם לצורך אפקטים, קריינות, כתוביות, מוזיקה וכדומה.


היתרונות הבולטים של סרטוני תדמית לעסקים


כאמור, סרטוני תדמית הם מרכיב בלתי נפרד מכלי הפרסום והשיווק של ארגונים מכל המגזרים, ולא בכדי. בראש ובראשונה, הם מעניקים דחיפה משמעותית למיתוג העסק על ידי יצירת זהות ייחודית משלו, המותאמת היטב למאפייניו ולקהליו, ומבדילה אותו ממתחרים. בנוסף, החוויה שמעורר הסרטון בצופים תורמת ליצירת קשר רגשי עמוק יותר, להפנמה של מסרים ולהבנה של יתרונות המוצר, השירות או העסק עצמו.


חשוב לדעת כי הפקת סרטי תדמית מצטיינת ביחס עלות-תועלת מצוין בהשוואה לאמצעים אחרים. בזכות הטכנולוגיה הדיגיטלית שהפכה פעולות מורכבות וממושכות לפשוטות וקצרות, ניתן ליצור סרטוני תדמית בעלויות המתאימות למרבית מסגרות התקציב. ומצד שני, זהו כלי שיווק ופרסום עוצמתי, המאפשר להעביר מסרים במהירות בהתאם למאפייני הקהל המודרני, המחפש גירויים מיידיים ומידע מעניין וזמין שאפשר להזדהות ולהבין אותו בקלות. אכן, מחקרים רבים מעידים כי סרטוני תדמית מקצועיים תורמים מאוד לקידום המכירות ולהזדהות עם מותגים.


מעבר לכך, יתרונם של סרטוני תדמית טמון בורסטיליות ההפקה, המאפשרת לכל עסק או ארגון להפיק סרט המותאם לצרכיו, יעדיו וקהליו. למשל, ניתן להפיק סרטון המשלב גרפיקה מתקדמת כמו של אולפני החדשות, תמונות סטילס, טקסטים, קריינות, המלצות של לקוחות, פס קול, צילומים של אתר החברה ואנשיה. או למשל, ניתן להפיק סרטון המעביר מסרים של חדשנות, קדמה, יצירתיות, זמינות, עממיות, פשטות, ייחודיות, יוקרה וכן הלאה.


וכאמור, סרט תדמית מהווה נכס שאותו הארגון יכול להציג בשלל מועדים ואתרים, כגון חשיפת לקוחות במשרדים עצמם, סרטון שנמצא באתר החברה, מופץ ברשתות חברתיות, משולב במצגות למשקיעים, נשלח לספקים לחיזוק קשרים, ואפילו ניתן להציגו בטלוויזיה כתלות במסגרת התקציב.אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם מכל אלו ועוד מגוון רחב של אפשרויות וטכנולוגיות הקיימות ב- Unreal Studio.  • אצלנו תקבלו ליווי וביצוע של כלל תהליך ההפקה עם סל פתרונות מגוון ומותאם אישית. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, ולקבל מענה לצרכי הפרוייקט שלכם - כל זאת בחיוך ובמקצוענות ועם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בשוק.

Comentários


bottom of page