top of page

רוצים לתת ערך ללקוחות שלכם? וובינרים ככלי שיווקי


סושרד באנריל סטודיו

וובינרים הפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי פופולארי, נפוץ ואפקטיבי ביותר. מדובר בכנסים, סמינרים והרצאות באודיו ווידאו המועברים בשידור חי או בהקלטה מוקדמת, המאפשרים להשיג מטרות שקשה להגיע אליהן באמצעות כלים אחרים. בשורות הבאות יוסבר מהו בדיוק וובינר, מהו הערך המוסף שהכלי מעניק ללקוחות ומהם יתרונותיו עבור בעלי עסקים.


כמה מילים על אירוע מקוון – וובינר


וובינר הוא אירוע מקוון על בסיס שידורים חיים, או לחילופין משלב קטעים מוקלטים כאשר השידור החי פותח ומסיים את האירוע. את הוובינר ניתן לקיים בכל פורמט, כגון פאנל של דוברים, הרצאה בסגנון טד, בישיבה, בעמידה ליד שולחן או על במה, הכל לפי העניין והצרכים.

בכל מקרה, הוא המאפשר ליצור קשר ישיר עם קהל היעד שלכם, בין אם לקוחות קיימים או פוטנציאליים, ומתאים לעסקים, חברות וארגונים מכל המגזרים ולשורה ארוכה של מטרות, בדגש על מכירות ושיווק.


בין היתר, ניתן להעביר וובינר המיועד להכרזה על השקתו של מוצר חדש, או וובינר המיועד להסבר על מוצר או שירות קיים של העסק. כמו כן, ניתן לקיים וובינרים המתמקדים במוצרים ושירותים שעלותם גבוהה על מנת לשכנע את הקהל בדבר הצדקת ההשקעה, או לקיים וובינר המיועד ללימוד הקהל על נושא מסוים. ניתן גם ליצור כנסים וירטואלים העוסקים בהדרכת עובדים, מצגות למשקיעים ואירועי חדשנות, וובינרים הנמכרים בפני עצמם, וובינרים שההשתתפות בהם מעניקה בונוס לרכישה, וכן הלאה.


במהלך ההרצאה, הכנס או השיעור המקוון ניתן להשתמש בקשת רחבה של כלים, כגון שיתופי מסך, הקלטות של שאלות ותשובות, שליחת הודעות טקסט, שילוב מספר דוברים, אינטראקציות עם הקהל, עריכת סקרים, מצגות בפאוור פוינט, שיתוף תמונות וסרטונים, וכן אלמנטים גרפיים מתקדמים של מציאות רבודה (Augmented Graphics).


וובינרים מעניקים ערך מוסף ללקוח, ויתרונות חשובים לבעל העסק


וובינר הנערך באמצעות וירטואל סטודיו יכול לספק ערך מהותי ללקוחות, ובתוך כך גם יתרונות חשובים לבעל העסק.


קודם כל, אם לקוח מתעניין במוצר, שירות או בעסק עצמו, הוא אינו צריך להגיע פיזית למקום בו ניתן המידע, וגם אינו צריך להסתפק בחומר כתוב או בסרטונים ברשת, המותירים אותו לרוב ללא תשובות מספקות. אל הוובינר הוא יכול להיכנס בנוחות מכל מקום עם חיבור רשת ולקבל מענה הרבה יותר מפורט, לרבות לשאלות אישיות. מבחינת בעל העסק, המשמעות היא שאפשר להגיע לכמות גדולה מאוד של משתתפים, מבלי לכתת רגליים או לדבר עם כל לקוח בנפרד.


אכן, בתור אירוע מקוון וובינר יכול להגדיל באופן משמעותי את החשיפה, שכן אנשים יכולים להשתתף בו דרך המחשב, הטבלט או הנייד מכל מקום בישראל וגם בעולם. יתר על כן, וובינר טלוויזיוני הינו אירוע מעניין, המעביר את המסרים באופן חי וברור, בעוד ששיחת ועידה טלפונית או בזום כבר הפכה לסטנדרט מעייף. כל זאת בעלויות הרבה יותר נמוכות מאשר הפקת כנס שיווק ומכירות פיזי, וגם זול יותר מקמפיין שיווקי מתגלגל באינטרנט וברשתות החברתיות.


בנוסף לכך, הוובינר כאירוע וירטואלי מאפשר להעביר בצורה ברורה את המסרים, דבר התורם להבנה של הלקוח לגבי המוצר ומכאן מגביר את הנטייה לקנות אותו. לכך מצטרף הקשר הישיר של הלקוח עם בעל העסק, מפגש המגביר את הביטחון בפנים שמאחורי המוצר ומחזק את האמינות של בעל העסק ושל המותג עצמו.


להפיק וובינר מקצועי, איכותי ורציני


היתרונות שניתן להפיק מהוובינר תלויים לא מעט ברמתו המקצועית, ומובן שאירוע מקוון המופק בצורה חובבנית עלול לייצר השפעות הפוכות. אנו ב- Unreal Studio מתמחים מזה שנים בהפקת כל סוג של כנס וירטואלי, וובינרים ואירועים וירטואליים מ – א' ועד ת' עם כלים מתקדמים וחדשניים, לרבות גרפיקה מתקדמת של מציאות רבודה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולתת פתרון מקיף ומדויק לוובינר שעושה את העבודה בצורה מושלמת.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page